TARİHÇE

“DEHA’nızla Kazanacaksınız” sloganıyla 2001 tarihinde başladığımız eğitim faaliyetlerine bugün itibariyle İstanbul Ankara ve İzmir de tek elden yönetilen ve tüm öğretim uygulamalarının aynı, ders sunumlarının ortak olduğu Altı (İstanbul’da  “Bakırköy, Mecidiyeköy, Kadıköy, Kartal” Ankara ve İzmir) şubemizle devam etmekteyiz.

Türkiye’de ilk kez SMMM Staja Giriş, SMMM Yeterlilik ve Bağımsız Denetim sınavlarına yönelik eğitim veren DEHA EĞİTİM KURUMLARI eğitim ve yayıncılık alanında ulusal bir marka hâline gelmiştir.

SMMM ve Bağımsız Denetim sınavlarına yönelik eğitimlerinde 21 yıllık tecrübesiyle 24.000’in üzerinde meslek mensubu kazandıran Deha Eğitim Kurumları uzman eğitim kadrosu, sürekli güncellenen yayınları ve uzaktan eğitim sistemi ile alanında İLK ve TEK olmanın haklı gururu yaşamaktadır.

EĞİTİM FELSEFEMİZ

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” anlayışıyla hareket eden Kurumumuz yeniliklere açık ve değişimlere ayak uyduran eğitim sistemiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Bu çerçevede, öğrenci odaklı eğitim sistemini temel alarak, mümkün olduğu ölçüde her bir öğrencimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, eğitim programlarımızı sürekli güncellemekteyiz. Öğrencilerimizin heyecanını heyecanımız, kaygısını kaygımız, mutluluğunu mutluluğumuz, üzüntüsünü üzüntümüz, başarısını başarımız olarak görmekte ve hedefe ulaşmanın ancak duygudaşlıkla mümkün olabileceğine inanarak hareket etmekteyiz.

HEDEFİMİZ

Muhasebe ve denetim mesleği tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir değişim ve dönüşüm süreci içerisinde bulunmaktadır. Gerek muhasebe gerekse de denetim alanında uluslararası düzenlemelerin (Uluslararası Muhasebe Standartları, Uluslararası Denetim Standartları) kabul edilmesiyle birlikte, ülkemizde mesleğin önemi her geçen gün artmaktadır.

DEHA EĞİTİM KURUMLARI muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleğinin ülkemiz için büyük bir önem taşıdığı ve bu mesleği yapacaklar için gelecek vaat ettiğini her platformda altını çizerek belirtmektedir.

SMMM ve Bağımsız Denetim sınavlarına yönelik eğitimlerinde 21 yıllık tecrübesiyle 24.000’in üzerinde meslek mensubu kazandıran Deha Eğitim Kurumları uzman eğitim kadrosu, sürekli güncellenen yayınları ve uzaktan eğitim sistemi ile İLK ve TEK olmanın haklı gururu, eğitimden taviz vermeyen ve öğrenci odaklı ilkeli duruşuyla bundan sonra da kazandırmaya devam edecektir.

Hedefimiz, her geçen gün önemi artan ve gelecek vaat eden Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik mesleğini icra etmek isteyen siz değerli adayları bu mesleğe kazandırmak ve mesleğin saygınlığını daha üst seviyelere taşımaktır.